سلسله مقالات «قابلیت های سبک نیمایی»

آخرین موضوع ها: --- افتتاح سایت شصت برگ (مجموعه آثار کلاسیک) --- انتشار کتاب کوله بار تنهایی --- این هیولا تو را دوست دارد --- سلسله مقالات «قابلیت های سبک نیمایی» --- بخش نقد آزاد انجمن --- طرح نقد و بررسي آثار --- فراخوان های ادبی --- قوانین انجمن شعر و ادب پارسی ---

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-10-2015, 03:01 AM
ارسال: #1
سلام و عرض ادب
مدیریت محترم انجمن شعر نیمایی ـ جناب مهندس خادم پور ـ لطف کردن و در راستای آشنایی هر چه بیشتر علاقه مندان به سبک نیمایی با زوایای مختلف این سبک زیبا ، دانش و تجربه ی ارزشمندشون رو در قالب سلسله مقالاتی تحت عنوان  «قابلیت های سبک نیمایی» تدوین کردن که به تدریج توی بخش ویژه ی آموزشی سبک نیمایی درج شدن و خواهند شد .
ضمن قدردانی از این استاد بزرگوار برای تلاش بی دریغشون در راستای ارائه ی مجموعه مطالبی جامع و مفید و صد البته کم نظیر ، توجه علاقه مندان به سبک نیمایی رو به بخش های درج شده و همچنین بخش های آتی این سلسله مقالات تخصصی جلب می کنم :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو شعرسرودی و من امضا کردم ...

بازدید از وبسایت این کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط زارا ، fanos ، mohsen_a1325 ، محمد محسن خادم پور ، taranom ، رویا پاکیزه ، سیه پوش ، masum70 ، ندا نامدار ، کاظم رستمی ، kuyeyar ، alihoseiny ، مجتبی شیرزه حق
02-10-2015, 09:44 PM
ارسال: #2
RE: سلسله مقالات «قابلیت های سبک نیمایی»
سلام استاد بزرگوارم ممنونم براي درج اين مقالات 
آقاي خادم پور عزيز از شما هم خيلي ممنونم نياز بود چنين مقالاتي 
هميشگي باشيد 

خدایا به من بیاموز
قبل از آنکه در مورد راه رفتن کسی قضاوت کنم
اول کمی با کفشهایش راه بروم
 سپاس شده توسط fanos ، نوید دانایی ، سیه پوش ، masum70 ، مجتبی شیرزه حق ، محمد محسن خادم پور ، کاظم رستمی
02-10-2015, 09:46 PM
ارسال: #3
RE: سلسله مقالات «قابلیت های سبک نیمایی»
عذر مي خوام ظاهرا توجه نكرده بودم اين مقالات از قبل درج شده بودن در انجمن 
منتهي من موفق نشده بودم مطالعشون كنم 
بازم ممنون

خدایا به من بیاموز
قبل از آنکه در مورد راه رفتن کسی قضاوت کنم
اول کمی با کفشهایش راه بروم
 سپاس شده توسط fanos ، نوید دانایی ، سیه پوش ، masum70 ، مجتبی شیرزه حق ، محمد محسن خادم پور ، کاظم رستمی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان