برگزیدگان مسابقه ی مایک طلایی

آخرین موضوع ها: --- افتتاح سایت شصت برگ (مجموعه آثار کلاسیک) --- انتشار کتاب کوله بار تنهایی --- این هیولا تو را دوست دارد --- سلسله مقالات «قابلیت های سبک نیمایی» --- بخش نقد آزاد انجمن --- طرح نقد و بررسي آثار --- فراخوان های ادبی --- قوانین انجمن شعر و ادب پارسی ---

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم برگزیدگان مسابقه ی مایک طلایی
03-15-2015, 12:00 PM (آخرین ویرایش در 03-16-2015 01:23 AM توسط نوید دانایی.)
ارسال: #1
برگزیدگان مسابقه ی مایک طلایی

به نام خدا

​انجمن شعر و ادب پارسی

بیانیه ی هیئت داوران اولین دوره ی مسابقات مایک طلایی (صدای شاعر)

پیوند بین شعر و موسیقی ، پیوندی است دیرینه و ناگسستنی و حاصل تلفیق شعر و موسیقی ، از دلنشین ترین و ارزشمندترین آثار هنری برشمرده می شود که تاثیر آن بر فرهنگ عمومی جامعه غیر قابل انکار است.
امروزه و با گسترش وسایل ارتباطی به ویژه اینترنت و همزمان با گرایش تمایلات مخاطبین شعر به شنیدن شعر با صدای شاعر ، اهمیت آشنایی با فنون دکلمه و همچنین تلفیق دکلمه با موسیقی ، بیش از پیش هویدا می گردد.

[عکس: www.roozgozar.com-2093.gif]
نخستین دوره ی مسابقات مایک طلایی ، با هدف ایجاد انگیزه در شاعران عضو سایت ادبی «انجمن شعر و ادب پارسی» برای ارائه ی آثار خود در قالب «شعر آهنگ» و با شرکت هفت نفر از اعضای محترم سایت برگزار شد.
هیئت داوران این مسابقه ، ضمن تقدیر از کلیه ی شرکت کنندگان در این مسابقه و همچنین سپاس از شرکت کنندگان در نظرسنجی انتخاب نفرات برتر ، آرای خویش را بر اساس فاکتورهای تخصصی و همچنین نتایج نظرسنجی از اعضای محترم سایت ، به شرح ذیل اعلام می نماید :

1 ـ خانمها  ندا نامدار (شرکت کننده ی شماره ی یک ) ، خانم سارا (شرکت کننده ی شماره ی دوم   ) و لعیا ریحانی (شرکت کننده ی شماره ی چهارم) به عنوان ارائه کننده ی آثار برتر در مسابقه برگزیده شدند.
2 ـ خانم لعیا ریحانی به عنوان برنده ی ویژه ی مسابقه برگزیده شدند.

جوایز در نظر گرفته شده برای شرکت کنندگان در اولین دوره ی مسابقه ی مایک طلایی به شرح ذیل است :

اهدای  3  اعتبار به کلیه ی شرکت کنندگان در مسابقه
 اهدای 6 اعتبار و لوح تقدیر به ارئه کنندگان آثار برتر

اهدای  10 اعتبار ، لوح تقدیر و هدایای فرهنگی به برنده ی ویژه 

دکلمه ی برتر خانم لعیا ریحانی

در پایان ، ضمن نقدیر و تشکر از آقایان اشکان بختیار و حسین قوامی برای همکاری فراوان در اجرا و داوری مسابقه ، از تک تک اعضای محترم انجمن شعر و ادب پارسی دعوت می کنیم تا با شرکت در دوره های بعدی این مسابقه ، مقدمات ارائه ی هر چه بهتر آثار خود را به مخاطبین آثار ادبی فراهم آورند.

شعله موافق
دبیر مسابقه ی مایک طلایی (صدای شاعر)

بس که دیوار دلم کوتاه است ،  هر کی از کوچه ی تنهایی ما می گذرد
به هوای هوسی هم که شده ، سرکی می کشد و می گذرد
بازدید از وبسایت این کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط هـامـون جلیل زاده ، نوید دانایی ، ashkan.b ، mohsen_a1325 ، بانوی مهتاب ، رویا پاکیزه ، زارا ، fanos ، محمدحسین نوری زاد ، arezouhajikhani ، فاطمه کریمی ، صـــــبا ، مهرناز (سراب) ، سیه پوش ، مسعود سلطانی ، masum70
03-15-2015, 06:35 PM (آخرین ویرایش در 03-16-2015 01:28 AM توسط نوید دانایی.)
ارسال: #2
RE: برگزیدگان مسابقه ی مایک طلایی
سلام و عرض ادب و احترام
خوشحالم که این مسابقه ی دلچسب و شیرین به انجام رسید و تشکر می کنم از همه ی عزیزانی که از ابتدا تا انتها به انحای مختلف با این مسابقه همراه شدند.
تشکر می کنم از خانم شعله موافق ، آقای اشکان بختیار و آقای حسین قوامی ، برای زحماتشون در اجرا و داوری مسابقه.
تشکر می کنم از شرکت کنندگان محترم (که اسامیشون رو به ترتیب شماره های فایل های صوتی درج شده در پست مسابقه عرض خواهم کرد) 
خانم ندا نامدار
خانم سارا حسینی
خانم آرزو حاجیخانی
خانم لعیا ریحانی
خانم لیلا صادقی
آقای میثم عسگری
خانم زهرا مفاخری
که با شرکت در مسابقه ، موجب رونق و جذابیت بیشترش شدن و صد البته ما رو از هنرشون مستفیض کردن.
و تبریک میگم ...
تبریک میگم به همه ی شرکت کنندگان ، برای هنر تحسین برانگیزشون . 
تبریک میگم به نفرات برتر برای موفقیتشون در جلب تایید داوران سختگیر مسابقه.
و تبریک ویژه به برنده ی ویژه ی مسابقه خانم لعیا ریحانی (بانوی مهتاب) که موفق شدن در اولین دوره از مسابقات مایک طلایی ، عنوان نخست رو کسب کنن.
امیدوارم این مسابقه مقدمه ای باشه بر فعالیت هر چه بیشتر اعضای محترم انجمن در زمینه ی دکلمه ی آثار ادبی و امیدوارم دوره های بعدی مسابقه با حضور شرکت کنندگان بیشتر ، جذابیتی دوچندان داشته باشه.
برقرار و سربلند باشید

تو شعرسرودی و من امضا کردم ...

سپاس شده توسط هـامـون جلیل زاده ، بانوی مهتاب ، رویا پاکیزه ، زارا ، خورشید ، fanos ، قاسم افرند ، محمدحسین نوری زاد ، arezouhajikhani ، فاطمه کریمی ، saadat1993 ، سیه پوش ، مسعود سلطانی
03-15-2015, 07:22 PM (آخرین ویرایش در 03-16-2015 01:29 AM توسط نوید دانایی.)
ارسال: #3
سلام 
تشکر  می کنم از همه ی دوستانی که برای این مسابقه زحمت کشیدن
بانوی مهتاب عزیز تبریک می گم بهتون امیدوارم در تمام مراحل زندگیتون موفق باشید به لطف خدا 

خدایا به من بیاموز قبل از آنکه در مورد راه رفتن کسی قضاوت کنم

اول کمی با کفشهایش راه بروم
 سپاس شده توسط زارا ، بانوی مهتاب ، خورشید ، fanos ، نوید دانایی ، قاسم افرند ، محمدحسین نوری زاد ، arezouhajikhani ، سیه پوش ، و..او ، مسعود سلطانی
03-15-2015, 07:48 PM (آخرین ویرایش در 03-16-2015 01:26 AM توسط زارا.)
ارسال: #4
سلام و عرض ادب

من هم به نوبه‌ی خودم به نفرات برگزیده تبریک میگم
به لعیا جان تبریک ویژه میگم
امیدوارم این عزیزان همیشه در تمام مراحل زندگیشون موفق باشن
همچنین از آرزو جان و لیلا جان و آقا میثم تشکر می‌کنم که تو مسابقه شرکت کردند و اجازه دادند از دکلمه‌ی زیباشون لذت ببریم.

تشکر ویژه هم دارم از برگزارکنندگان مسابقه؛
سرکار خانم موافق، جناب قوامی گرامی و جناب بختیار ارجمند.
از استاد دانایی عزیز هم که مثل همیشه در راستای هرچه بهتر و پربارتر شدن انجمن تلاش کردند تشکر می‌کنم.

برای تک تک عزیزان آرزوی موفقیت و شادکامی دارم.

باران باش و ببار
نپرس پیاله‌های خالی از آنِ کیست...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط بانوی مهتاب ، خورشید ، رویا پاکیزه ، fanos ، نوید دانایی ، قاسم افرند ، محمدحسین نوری زاد ، arezouhajikhani ، سیه پوش ، و..او
03-15-2015, 07:49 PM (آخرین ویرایش در 03-16-2015 01:29 AM توسط نوید دانایی.)
ارسال: #5
درود دوستان عزیز 
ممنونم از استاد دانایی و شعله عزیز و آقای بختیار و آقای قوامی برای تمام زحماتی که برای این مسابقه کشیدند 
و تشکر از تک تک شرکت کنندگان عزیز که همگی زحمت کشیده بودند و آثار در خور توجه و شایسته ای رو ارسال کرده بودن 
تبریک ویژه به خانم نامدار و خانم حسینی نفرات برتر مسابقه 
و ممنون از تمام دوستان عزیز بابت لطفی که به بنده داشتن بینهایت سپاس از تک تکتون .
پایدار باشید دوستان عزیزم .

من همان بانوی مهتاب توام
که هر شب مست و غزل خوان
تا اوج آسمان ها پرواز میکنم 
با ستارگان دست به دامان مهتاب میشوم 
و برای دیدنت لحظه شماری میکنم 
طلوع کن ای مرد آفتابی 
گرمی بخش روزهای سرد زندگیم .
 سپاس شده توسط خورشید ، fanos ، نوید دانایی ، قاسم افرند ، زارا ، محمدحسین نوری زاد ، arezouhajikhani ، صـــــبا ، سیه پوش ، و..او
02-21-2016, 05:13 PM
ارسال: #6
متاسفانه من دیر رسیدم 
درود

تا مسابقه ای دیگر
و..او

پسامدرن درسونات مرگ مُوزارت...و..او
 سپاس شده توسط خورشید
ارسال پاسخ